"Під керівництвом асистента кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишина Романа Ігоровича проведена тематична екскурсія для студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії за спеціальністю "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" на завод по виробництву електроніки "Flextronics International Ltd." (м. Мукачево, Закарпатська область).

На заводі виготовляється товари для галузей медицини споживчої електроніки. побутової техніки, телебачення та медіа.

Протягом екскурсії студенти відвідали історичний центр Мукачево та замок "Паланок".

На заводі "Flextronics International Ltd." студенти мали нагоду ознайомитися:

• з автоматизованою лінію по виготовленні електричних плат;
  • з автоматичним процесом лиття пластмас;
  • з лабораторією якості продукції та автоматизованими приладами по контролю якості;
  • та процесом складання кавових апаратів та інших приладів які виробляються на підприємстві.

Фото з екскурсії на завод Flextronics International Ltd