З метою вивчення діючого виробництва була проведена екскурсія на ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна" у якій взяло участь близько 30 студентів 1-3 курсів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна" - підприємство з іноземними інвестиціями, світовий виробник  кабельно-провідникової продукції для автомобілів. У Тернопільському підрозділі працюють близько 3 тис. працівників, в 3 робочі зміни.

Компанія "Фольксваген Борднетце" (Німеччина) зареєстрована  у 1986 році як дочірнє підприємство АТ "Фольксваген" та АТ "Сіменс". У 2006 році група "Сумітомо" (Японія) придбала "Фольксваген Борднетце" і таким чином утворилося "Сумітомо Електрік Борднетце". Вже у самій назві фірми закладено назву основного продукту - "борднетце", що в перекладі з німецької означає "бортові мережі".

Протягом десятків років фірма виготовляла кабельні мережі до таких моделей марки Фольксваген, як Гольф, Пассат, Поло. Отримавши замовлення нарозробку кабельної мережі для Гольф А7, підприємство стало системним розробником і постачальником для автомобілів Фольксваген, Шкода, Сеат, Ауді та мікроавтобусів Фольксваген.

Кабельні мережі для всесвітньовідомого автомобілебудівника виготовляють у різних країнах світу: Польщі, Словаччині, Туреччині, Марокко, Болгарії, Китаї, Мексіці та Україні.

Новозбудований сучасний завод у с. Байківці виготовляється суцільна кабельна мережа для автомобілів моделей Фольксваген Гольф та Ауді А4. На підприємстві організована повноціннаробота з усіма процесами, характерними для закордонних підприємств такого типу. Зараз комплектацією модулів займаються сотні працівників і безліч спеціальних машин.

Фото з екскурсії на завод SEBN.UA