31 травня 2023 року була організована екскурсія для студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» на ТзОВ «Мишковицький спиртовий завод» (село Мишковичі, Тернопільська область, Тернопільський район).

Наш університет завжди прагне надати студентам можливості побачити реальні виробничі процеси та здобути цінний практичний досвід. Ми вдячні Мишковицькому спиртовому заводу за те, що вони відкрили свої двері для нас та поділилися своїми знаннями та досвідом. Такі екскурсії розширюють наше розуміння професійного світу та допомагають нам стати успішними фахівцями у майбутньому.

Ця екскурсія була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Наші студенти отримали вичерпну інформацію про технологічні процеси дистиляції та ректифікації при виготовленні спирту, контроль якості та екологічні аспекти, пов'язані з виробництвом спирту.

Студенти були вражені розмаїттям сировини, яка використовується для виробництва спирту. Вони мали можливість побачити, як за допомогою різних процесів та ферментування ця сировина перетворюється на якісний спирт. Студенти дізналися про заходи, які спиртовий завод приймає для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Вони побачили, як завод використовує енергозберігаючі технології, впроваджує переробку відходів та контролює викиди шкідливих речовин. Для наших студентів ця екскурсія стала джерелом нових ідей та вражень. Вони мали можливість побачити, як реальна виробнича діяльність поєднується зі збереженням довкілля та раціональним використанням ресурсів.

Колектив кафедри та студенти спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» висловлють щиру подяку спиртовому заводу за можливість побачити виробництво зсередини та отримати незабутні враження. Вони надали нашим студентам цінні знання та досвід, які будуть для них незамінними у майбутній кар'єрі. Ми раді, що маємо можливість співпрацювати з такими інноваційними та екологічно-освіченими партнерами. Наші студенти мали можливість спілкуватися з фахівцями заводу, задавати питання та отримувати цінні поради щодо процесу виробництва та кар'єрних можливостей у цій галузі. Вони були вражені професіоналізмом та старанністю працівників заводу, які докладають багато зусиль для забезпечення якості та безпеки продукції.

Для наших студентів ця екскурсія була не тільки пізнавальною, але й важливим кроком у побудові майбутньої кар'єри. Вони побачили, як теоретичні знання, які вони отримують у нашому університеті, застосовуються на практиці та впливають на реальне виробництво. Такі практичні екскурсії допомагають нашим студентам розширити свій горизонт знань та професійних навичок. Ми пишаємося нашими студентами, які беруть активну участь у таких заходах і прагнуть постійно розширювати свої знання та навички. Такі практичні досвіди готують їх до успішної кар'єри в майбутньому.

Дякуємо всім, хто прийняв участь у цій екскурсії і допоміг зробити її незабутньою! Нехай навчання та практичний досвід завжди супроводжують наших студентів на шляху до успіху!