Доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Олег Шкодзінський пройшов наукове стажування шляхом академічної мобільності вивчаючи інноваційні підходи у науковій та освітній діяльності в Університеті в Бельсько-Бялій на кафедрі інформатики та автоматики з 04.09.2022 по 05.03.2023.

В результаті проведених досліджень було опубліковано три наукові публікації та ще одна перебуває на рецензуванні. За час стажування к.т.н. О.Шкодзінський успішно пройшов 5 курсів за програмою Google IT Support на платформі Coursera.

Крім того О.Шкодзінський взяв часть у міжнародній конференції ITTAP’2022: 2nd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems, November 22–24, 2022.

Підвищення кваліфікації (стажування) на базі кафедри інформатики та автоматики Університету в Бельсько-Бялій відбулося у повній відповідності до індивідуальної програми стажування. За цей час вдалось добре вивчити матеріально-технічне та методичне забезпечення кафедри. Отримані знання та досвід є дуже важливими у подальшій викладацькій роботі та при керівництві центром електронного навчання університету.

Слід зазначити високий рівень застосування лабораторному практикумі систем комп’ютерного зору для робототехніки з використанням технологій ШІ для розпізнавання об’єктів маніпулювання.