Доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишин Р.І. пройшов наукове стажування в Техаському Університеті Остіна (The University of Texas at Austin, Texas Robotics, TX, USA) в період з 29.05.2022р. по 04.09.2023 р.

Протягом цього періоду Михайлишин Р.І. опановував інноваційні технології в галузі робототехніки та мехатроніки, проводив наукові дослідження. В результаті проведених досліджень було опубліковано дванадцять наукових публікацій, що входять у наукометричні бази Scopus та Web of Science. В загальному дослідження Михайлишин Р.І. мали на меті продовження тематики вивчення впливу параметрів захоплювальних пристрої промислових роботів на їх енергетичні та силові характеристики під час маніпулювання гнучкими об’єктами в робототехнічній комірці.

Також Михайлишин Р.І. розпочав роботу над двома проєктами пов’язаними із створенням новітніх захоплювачів біоматеріалів та розробкою захоплювальних систем для маніпулювання тканинами медичного застосування.

Наукова група Др. Анн Маєвич Фей, в якій працює доцент Роман Михайлишин

Роман Михайлишин та Михайло Сімановський на найвищій горі Техасу (Guadalupe Peak)