22 вересня відбулася зустріч керівництва університету з директором компанії ТОВ «ІнтраМоушн Україна» — Володимиром Оліярником. Розглядалися питання співпраці в освітній та науково-практичній сфері.

Директор компанії Володимир Оліярник акцентував увагу на важливості співпраці провідних науковців для розробки нових рішень в сфері автоматизації вантажно-розвантажувальних операцій, транспортних операцій та робототехніки. Компанія також готова сприяти якісній практичній підготовці студентів з можливістю їх подальшого працевлаштування.

Ректор проф. Петро Ясній висловив впевненість у майбутній плідній співпраці університету з компанією ТОВ «ІнтраМоушн Україна», яка дозволить реалізувати науковий потенціал вчених університету та підвищити практичний рівень підготовки студентів спеціальності 151 "Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології".

Результатом зустрічі стало підписання рамкового договору про співпрацю між університетом та компанією та угоди про відкриття спільної лабораторії робототехніки.

Зазначимо, що компанія ТОВ «ІнтраМоушн Україна» – системний інтегратор та постачальник комплектуючих в області проектування, розробки та виготовлення рішень для автоматизації виробничих та складських процесів.