Із жовтня 2015 року – почав співпрацювати як QA інженер в компанії що розробляє програмне забезпечення для роботи в сфері електронної комерції. В лютому 2017 року очолює відділ з контролю якості продукту та активно займається вдосконаленням та покращенням процесів. Починаючи з жовтня 2018 і до цього часу співпрацює з міжнародною компанією Cognizant Softvision що надає комплексні рішення в сфері розробки програмного забезпечення, RPA, Cloud & DevOPs.

З жовтня 2002 року і до цього часу Василь Андрійович – директор ТОВ «Інфотехцентр» Західний Регіональний Центр Інформаційних Технологій. На даний час працює за фахом та впроваджує комп’ютерні системи управління виробництвом і є спеціалістом з розробки мікропроцесорних систем керування та розробки баз даних і об’єктно-орієнтовного програмування.

Із січня 2004 року Олександр Віталійович – перший заступник голови правління Товариства з додатковою відповідальністю «Булат» смт. Микулинці. З вересня 2006 року – в.о. голови правління Товариства з додатковою відповідальністю «Булат», а з серпня 2008 року і до цього часу – генеральний директор Товариства з додатковою відповідальністю «Булат».