Доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишин Р.І. пройшов наукове стажування в Техаському Університеті Остіна (The University of Texas at Austin, Texas Robotics, TX, USA) в період з 29.05.2022р. по 04.09.2023 р.

 

Доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Олег Шкодзінський пройшов наукове стажування шляхом академічної мобільності вивчаючи інноваційні підходи у науковій та освітній діяльності в Університеті в Бельсько-Бялій на кафедрі інформатики та автоматики з 04.09.2022 по 05.03.2023.

 

Доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишин Р.І. пройшов наукове стажування шляхом академічної мобільності вивчаючи інноваційні технології в галузі робототехніки, адитивного виробництва та моделювання кіберфізичних систем у Вустерському Політехнічному Інституті м. Вустер, Сполучені Штати Америки (Worcester Polytechnic Institute, Department of Robotics Engineering, 27 Boynton St, Worcester, MA 01609, USA https://www.wpi.edu/academics/departments/robotics-engineering) в період з 01.09.2021р. по 28.05.2022 р.

Доценти кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв к.т.н. Савків Володимир Богданович та к.т.н. Михайлишин Роман Ігорович з 1 лютого 2020 р. по 01 березня 2020 р. проходили стажування у Словацькому технічному університеті в Братиславі (факультет електроніки і інформатики) згідно програми House of Europe.

За ініціативою кафедри автоматизації технологічних процесів та виробництв 12 вересня 2019 року в Тернопільському національному технічному університеті перебувала з візитом делегація Китайсько-українського міжнародного центру трансферу технологій (Zhuji, China) у складі генерального директора центру Хуаня Хайтао (Huang Haitao) та менеджера центру Ханя Шужєня (Han Shuren). Китайські колеги зустрілись з керівництвом ТНТУ ім. І Пулюя та обговорили напрямки співпраці у науковій та освітній сферах, можливий розвиток академічної мобільності викладачів та студентів.

Михайлишин Роман Ігорович – к.т.н., старший викладач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, пройшов науково-освітнє стажування в Кошицькому технічному університеті, м. Кошице (Словаччина), з 8 квітня по 13 квітня 2019 року. Під час стажування Р.І. Михайлишин відвідав центр технологій та інновацій КТУ, ознайомився з новими методами автоматизованого проектування та виготовлення деталей та вузлів.

За участь у рецензуванні статей 2-ї Міжнародної конференції з металообробки та виробництва (ICMMPM2019) яка відбудеться 30-31 липня 2019 року на острові Чеджу (Jeju Island), Південна Корея, проф. Марущака П.О. відзначено сертифікатом.

Марущак Павло Орестович - завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, пройшов науково-освітнє стажування в Кошицькому технічному університеті, м. Кошице (Словаччина), з 1 березня по 1 квітня 2018 року.

За ініціативою проф. Марущака П.О. 27 листопада 2017 році підписано рамкову угоду про співпрацю між ТНТУ та Кошицьким технічним університетом (Словаччина). Угода передбачає наукове співробітництво та кооперацію при виконанні досліджень з автоматизації робототехніки, мехатроніки, механіки, технічної діагностики та матеріалознавства.

Завдяки ініціативі аспіранта Р.І. Михайлишина та доц. В.Б. Савківа у 2017 році підписано рамкову угоду про співпрацю між ТНТУ та Національним центром робототехніки (Словаччина). Угода передбачає наукове співробітництво та кооперацію при виконанні досліджень з автоматизації транспортних та технічних систем, мехатроніки.