20-21 червня 2019 року відбулась ІV Міжнародна науково-технічна конференція «Теоретичні та прикладні аспекти радіотехніки, приладобудування і комп’ютерних технологій», присвячена 80-ти річчю з дня народження засновника і першого завідувача кафедри АВ, професора Я.І. Проця.

Науково-педагогічні працівники кафедри АВ: завідувач кафедри, д.т.н., проф. Марущак П.О., к.т.н., доц. Савків В.Б. та к.т.н., Михайлишин Р.І. взяли участь в конференції "1st International Conference: Current Problems of Transport".

Михайлишин Роман Ігорович – к.т.н., старший викладач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, пройшов науково-освітнє стажування в Кошицькому технічному університеті, м. Кошице (Словаччина), з 8 квітня по 13 квітня 2019 року. Під час стажування Р.І. Михайлишин відвідав центр технологій та інновацій КТУ, ознайомився з новими методами автоматизованого проектування та виготовлення деталей та вузлів.

За участь у рецензуванні статей 2-ї Міжнародної конференції з металообробки та виробництва (ICMMPM2019) яка відбудеться 30-31 липня 2019 року на острові Чеджу (Jeju Island), Південна Корея, проф. Марущака П.О. відзначено сертифікатом.

Завідувач кафедри АВ, проф. Марущак П.О. взяв участь у онлайн-оцінюванні якості навчального процесу та наукової діяльності університетів світу.

За рецензування статей наукових журналів, що видаються видавництвом Elsevier проф. Марущаку П.О. надано сертифікати. Кафедра АВ планує й надалі розширювати співпрацю з провідними світовими науковими журналами, друкувати у них результати досліджень, рецензувати статті, брати участь у редакційних колегіях.

Сьогодні відбулося вручення дипломів нашим випускникам. Завідувач кафедри АВ д.т.н. професор Марущак П.О. та професор кафедри КТ Стухляк П.Д. привітали бакалаврів спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" із отриманням дипломів.

Завершив вручення т.в.о. Декана ФПТ Віталій Карташов "Дякуємо за продуктивну та сумлінну працю, будемо раді попрацювати з вами в магістратурі!

За активне та якісне рецензування наукових праць поданих в журнал IJAME, проф. Марущак П.О. одержав сертифікат.

Редакція журналу зацікавлена у розширенні співробітництва з фахівцями кафедри АВ, з питань рецензування та публікування високоякісних наукових статей.

Кафедра автоматизації Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проводить набір абітурієнтів на спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

"Під керівництвом асистента кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишина Романа Ігоровича проведена тематична екскурсія для студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії за спеціальністю "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" на завод по виробництву електроніки "Flextronics International Ltd." (м. Мукачево, Закарпатська область).