11 серпня відбулась зустріч представників Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ із нашими іноземними абітурієнтами, в рамках якої вони ознайомлювались із спеціальностями, які можна обрати на Факультеті.

Викладачі кафедр ФПТ презентували можливості та потенціал популярних на факультеті спеціальностей.

Бажаєш познайомитися з 3D моделюванням та технологіями 3D друку? Тоді тобі до нас!

На протязі квітня кафедрою автоматизації технологічних процесів і виробництв ТНТУ та кафедрою комп’ютерно-інтегрованих технологій ТНТУ, будуть проводитися лекторії «3D моделювання та 3D друку». Буде цікаво!

  • 06.04.2021 «Інтерфейс та інструменти для 3D моделювання»
  • 13.04.2021 «Робота з ескізами»
  • 20.04.2021 «Приклад 3D моделей та рендеринг»
  • 27.04.2021 «3D друк розроблених виробів»

Приєднатися до лекцій можна за посиланням: https://meet.google.com/dpk-wkkf-tuj

Команда кафедри АВ стала фіналістом ІХ Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2020».

Команда складалася із завідувача кафедри АВ Савківа В.Б. та доцента кафедри АВ Михайлишина Р.І.. Зокрема вони представляли проект: Energy Efficient Non-Contact Bernoulli Gripping Devices for Industrial Robots.

 

22 вересня відбулася зустріч керівництва університету з директором компанії ТОВ «ІнтраМоушн Україна» — Володимиром Оліярником. Розглядалися питання співпраці в освітній та науково-практичній сфері.

Доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв, кандидат технічних наук Роман Ігорович Михайлишин отримав премію Тернопільської міської ради для науковців закладів освіти та наукових установ міста Тернополя у номінації «Молоді учені і дослідники» у 2020 році.

Доцент кафедри АВ Михайлишин Роман Ігорович успішно завершив курси «Transition to Cloud-Based Fusion 360» від Autodesk Authorized Training Center та отримав сертифікат.

Доцент кафедри АВ Михайлишин Роман Ігорович успішно завершив курси «Програмування в Python» та отримав сертифікат з відзнакою.

Доцент кафедри АВ Михайлишин Роман Ігорович успішно завершив весняну школу «Transfer of Technologies and Innovations: European and Ukrainian Experience» в Національному Університеті Львівська Політехніка, що проводилася за програмою «Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO- MODULE "European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities"/ EXTECH» та отримав сертифікат.

Доценти кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв к.т.н. Савків Володимир Богданович та к.т.н. Михайлишин Роман Ігорович з 1 лютого 2020 р. по 01 березня 2020 р. проходили стажування у Словацькому технічному університеті в Братиславі (факультет електроніки і інформатики) згідно програми House of Europe.

Завідувач кафедри АВ, д.т.н, проф. Марущак П.О. прийняв участь у експертному оцінюванні глобального рейтингу університетів «QS Global Academic Survey 2020».