Завідувач кафедри АВ, проф. Марущак П.О. взяв участь у онлайн-оцінюванні якості навчального процесу та наукової діяльності університетів світу.

За рецензування статей наукових журналів, що видаються видавництвом Elsevier проф. Марущаку П.О. надано сертифікати. Кафедра АВ планує й надалі розширювати співпрацю з провідними світовими науковими журналами, друкувати у них результати досліджень, рецензувати статті, брати участь у редакційних колегіях.

Сьогодні відбулося вручення дипломів нашим випускникам. Завідувач кафедри АВ д.т.н. професор Марущак П.О. та професор кафедри КТ Стухляк П.Д. привітали бакалаврів спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" із отриманням дипломів.

Завершив вручення т.в.о. Декана ФПТ Віталій Карташов "Дякуємо за продуктивну та сумлінну працю, будемо раді попрацювати з вами в магістратурі!

За активне та якісне рецензування наукових праць поданих в журнал IJAME, проф. Марущак П.О. одержав сертифікат.

Редакція журналу зацікавлена у розширенні співробітництва з фахівцями кафедри АВ, з питань рецензування та публікування високоякісних наукових статей.

Кафедра автоматизації Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проводить набір абітурієнтів на спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

"Під керівництвом асистента кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишина Романа Ігоровича проведена тематична екскурсія для студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії за спеціальністю "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" на завод по виробництву електроніки "Flextronics International Ltd." (м. Мукачево, Закарпатська область).

З нагоди Дня науки обласна державна адміністрація та обласна рада нагородила кращих наукових працівників та молодих науковців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Серед яких кандидат технічних наук Михайлишин Роман Ігорович, асистент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв.

Марущак Павло Орестович - завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, пройшов науково-освітнє стажування в Кошицькому технічному університеті, м. Кошице (Словаччина), з 1 березня по 1 квітня 2018 року.

02.03.2018 р. відбувся захист кандидатської дисертації асистента кафедри Михайлишина Романа Ігоровича на тему: «Обґрунтування параметрів та орієнтації струминного захоплювача маніпулятора для автоматизації вантажно-розвантажувальних операцій»

За ініціативою проф. Марущака П.О. 27 листопада 2017 році підписано рамкову угоду про співпрацю між ТНТУ та Кошицьким технічним університетом (Словаччина). Угода передбачає наукове співробітництво та кооперацію при виконанні досліджень з автоматизації робототехніки, мехатроніки, механіки, технічної діагностики та матеріалознавства.