26 жовтня 2023 року відбулася екскурсія на Хмельницьку АЕС викладачів та студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Хочемо подякувати всім, хто долучився до цієї неймовірно цікавої та пізнавальної екскурсії на ХАЕС, основне призначення якої – покриття дефіциту електричних потужностей в західному регіоні України. Ми вражені величезними зусиллями, які вкладають співробітники Хмельницької атомної електростанції у забезпечення нас чистою та надійною енергією. Їхні знання та вміння вражають та надихають нас на подальші досягнення.

Інструктори навчально-тренувального центру та працівники електричного цеху поділилися своїм досвідом та знаннями. Атомники розповіли про систему підготовки персоналу, продемонстрували навчальні засоби для підтримки кваліфікації та набуття нових навичок.

Під час зустрічі на численні запитання студентів та викладачів вишу відповів заступник генерального директора Богдан Шмигельський.

Під час візиту студенти й викладачі побували на промисловому майданчику, машзалі енергоблока та на центральному щиті управління ХАЕС.

Ця екскурсія надала нам можливість подивитися на майбутнє енергетики з нової перспективи та зрозуміти, як важлива є наша роль у забезпеченні сталого розвитку нашої країни. Ця подія нагадала нам, наскільки важливо зберігати та розвивати наукові знання у сфері енергетики. Наш університет залишається відданим навчанню та вдосконаленню цих знань, щоб ми, як майбутні фахівці, могли приносити користь нашому суспільству та планеті.