18 жовтня 2023 року відбулася зустріч представників Фермерського господарства «Гадз» (с. Трибухівці, Чортківський р-н., Тернопільська обл.) з викладачами та студентами факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Це була унікальна можливість познайомитися із фермерським господарством, яке спеціалізується не лише на вирощуванні свіжих фруктів - яблук, груш і слив, але й на їхній переробці.

Під час зустрічі ознайомились з технологією виробництва та дізналися багато цікавого про процес вирощування фруктів в екологічно чистому середовищі та натуральні методи догляду за рослинами. Також представники фермерського господарства продемонстрували технології сортування та переробки фруктів та автоматизації цих процесів.

Були обговорені важливі питання щодо працевлаштування студентів, проходження ними практики, дуальна освіта.

Нехай ця зустріч буде поштовхом до нових проектів, спрямованих на сприяння сталому розвитку та співпраці між фермерськими господарствами та навчальними закладами. Разом ми можемо змінити світ!