6 грудня відбулася екскурсія-тренінг для викладачів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, зокрема кафедр електричної інженерії, автоматизації технологічних процесів і виробництв та комп'ютерно-інтегрованих технологій на ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” SEBN UA.

Компанія “СЕ Борднетце-Україна” SEBN UA - це багатолітній виробник кабельно-провідникової продукції для концерну Volkswagen. Інноваційні рішення та висока якість виробів зробили їх ключовим гравцем на світовому ринку.

Для викладачів університету екскурсія-тренінг розпочалася із проходження інструктажу з охорони праці та техніки безпеки, який організував інженер з охорони праці Андрій Мельничук.

Старший фахівець з персоналу Галина Савка продовжила екскурсію по підприємству.

Фахову частину екскурсії-тренінгу для викладачів вишу провів керівник електротехнічної та ремонтно-будівельної служби Володимир Губиш, який є випускником ТНТУ за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами».

Під час зустрічі були розглянуті перспективні напрямки співпраці між навчальним закладом та підприємством. Компанія висловила зацікавлення у створенні партнерства для реалізації спільних проєктів, проходження студентами практик та подальшого їх працевлаштування.

За підсумками зустрічі усі учасники отримали сертифікати про успішне завершення тренінгу «Автоматизовані системи силової автоматики та електропостачання» від корпоративного навчального центру «SEBNSkillSpace».

Представники університету передали подяку від імені ректора ТНТУ Миколи Митника.

Також подяку за сприяння у проведенні заходу Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя висловив керівнику відділу виробництва Віктору Мандзію - випускнику університету за спеціальністю «Енергетичний менеджмент».

Екскурсія-тренінг від SEBN UA не тільки збагатили наше знання про кабельно-провідникову галузь, але й надали нові ідеї для навчання та розвитку наших студентів. Партнерство з такою високотехнологічною компанією відкриває шлях до сучасних освітніх можливостей та реальних викликів для майбутніх фахівців. Ми вражені відкритістю та бажанням SEBN UA співпрацювати з освітнім сектором, спільно визначати майбутнє для студентів та розвивати галузь разом.

Дякуємо всім, хто долучився до організації і проведення екскурсії-тренінгу.

Сертифікати сикладачів