15 лютого 2024 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся популяризаційний захід для молоді "Один день в ТНТУ".

Даний захід проходив за підтримки відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню ТНТУ та факультетів університету: Факультет інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ, Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ, ФІС - Факультет комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії, Факультет економіки та менеджменту ТНТУ.

"Один день в ТНТУ" провели ліцеїсти Тернопільський академічний ліцей "Українська гімназія" ім. І.Франка, які мали можливість поспілкуватися з адміністрацією університету, відвідати заняття на факультетах, поринути в атмосферу студентського життя.

Зокрема, ліцеїсти побували на лекторії к.ф.-м.н., доцента кафедри фізики, керівник лабораторії кіберфізичних систем Олександра Крамара «Можливості XR-технологій: оцифрування науково-культурної спадщини та сучасні освітні застосування».

Яким є сучасне українське програмне забезпечення для аеророзвідки розповів к.т.н., доцент кафедри компʼюерних систем та мереж Юрій Лещишин.

Разом із к.т.н., доцентом кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Володимиром Крупою школярі вивчали основи проєктування Solidworks.

Знайомство із сучасними прикладними інформаційними технологіями в освіті та науці провів к.т.н., доцент, декан факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Віталій Карташов.

Ліцеїстам також вдалося відвідати психологічний тренінг від к.псих.н., доцента кафедри психології Ірини Чорної та взяти участь в інтерактивній грі д.е.н., професора кафедри економіки та фінансів Віталія Письменного.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя висловлює подяку професорсько-викладацькому складу усіх кафедри, а також студентам, які долучилися до реалізації даного проєкту. Школярів-учасників з нетерпінням чекатимемо у новому навчальному році у лавах наших студентів.

До нових зустрічей у стінах Політехніки!