Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя активно залучає учнівську молодь до захоплюючого світу науки та інновацій! Ми пропонуємо унікальну можливість зазирнути в атмосферу студентського життя та відкрити для себе найновіші досягнення в різних галузях знань.

В рамках освітніх заходів «Проведіть один день в ТНТУ» відбулась чергова екскурсія до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя старшокласників Тернопільської спеціалізованої школи № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Наші науковці та викладачі радо поділилися своїми знаннями та досвідом, розкриваючи таємниці IT-технологій, аеророзвідки, проєктування Solidworks, прикладних інформаційних технологій, психології та економіки. Старшокласники мали нагоду не лише дізнатися про найсучасніші досягнення в різних галузях, але й безпосередньо взяти участь у практичних заняттях, інтерактивних іграх та активностях, де освіта перетворюється на захоплюючу пригоду!

Чекаємо у стінах Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя кожного з Вас! Разом ми створимо майбутнє, яке змінить світ! Для зворотнього зв’язку звертайтеся у відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню: м.Тернопіль, вул.Гоголя, 8, корпус №8, каб.20; тел. 098 71 72 582, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Фото екскурсії старшокласників школи №7