Народився 1 червня 1965 року в селі Новий Олексинець Кременецького району Тернопільської області.

Після закінчення школи у 1972 році вступив у Львівський автошляховий технікум на спеціальність «Ремонт і обслуговування автомобілів», який закінчив з відзнакою. У 1984 році Василь Мочульський вступив у Тернопільський філіал Львівського політехнічного інституту на спеціальність «Автомобілі і автомобільне господарство». Після першого курсу з 1985 по 1987 рік проходив строкову службу у лавах збройних сил. Повернувшись зі служби відновив навчання у вузі за спеціальністю «Автоматизація і комплексна механізація машинобудування». Під час навчання в інституті працював лаборантом на кафедрі Автоматизації виробництва.

У червні 1991 року Василь Мочульський отримав диплом з відзнакою і був прийнятий на посаду асистента кафедри Автоматизації виробництва, де працював до 2002 року.

З жовтня 2002 року і до цього часу Василь Андрійович – директор ТОВ «Інфотехцентр» Західний Регіональний Центр Інформаційних Технологій. На даний час працює за фахом та впроваджує комп’ютерні системи управління виробництвом і є спеціалістом з розробки мікропроцесорних систем керування та розробки баз даних і об’єктно-орієнтовного програмування.