У 2003 році закінчив Тернопільський Технічний Ліцей і вступив у Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів і виробництв». У 2008 році отримав диплом і здобув фах інженера з автоматизованих систем керування.

З 2009 до 2015 року працював менеджером зовнішньо-економічної діяльності на СЕ Борднетце Україна у команді що займалась розробкою програмного забезпечення для обліку сировини. Пізніше брав участь у модернізації створеної програми що дозволило підприємству автоматизувати і спростити частину бізнес процесів.

Із жовтня 2015 року – почав співпрацювати як QA інженер в компанії що розробляє програмне забезпечення для роботи в сфері електронної комерції. В лютому 2017 року очолює відділ з контролю якості продукту та активно займається вдосконаленням та покращенням процесів. Починаючи з жовтня 2018 і до цього часу співпрацює з міжнародною компанією Cognizant Softvision що надає комплексні рішення в сфері розробки програмного забезпечення, RPA, Cloud & DevOPs.