15 жовтня 2024 р. у рамках поїздок в регіони України Освітній Центр Верховної Ради України запросив студентів та викладачів Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя взяти участь в інтерактивному просвітницькому заході. Під час нього учасники мали змогу ознайомитись із особливостями роботи Верховної Ради України, а також її функціями та структурою. Модератором заходу виступила Олена Костинюк, керівниця Освітнього центру.

Після вітальних слів Голови Тернопільської обласної військової адміністрації В'ячеслав Негода та ректора ТНТУ Mykola Mytnyk здобувачі мали змогу задати запитання народним депутатам України Євгенії Кравчук та Володимиру Гевко. Депутати у цікавій та доступній формі розповіли про особливості формування бюджету країни, взаємодію бізнесу і влади, процеси децентралізації громад та основні аспекти розвитку економічної і політичної ситуації в Україні.

Також у рамках візиту гостям була представлена виставка-презентація проєктів науково-технічної та інноваційної діяльності університету, що показала передові розробки в галузях енергозбереження, робототехніки, біопротезування, радіотехнічних пристроїв, програмного забезпечення, технологій віртуальної та доповненої реальності. Викладачі кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв на чолі з завідувачем кафедри Володимиром САВКІВИМ також долучилися до виставки-презентації та презентували свої наукові здобутки, що стали складовою частиною наукових досягнень ТНТУ. Старший викладач кафедри АВ Ігор Козбур презентував малогабаритного навчального робота BCN3D Moveo. Цей робот створений для навчання студентів основам програмування і практичної роботи з робототехнікою. Завдяки BCN3D Moveo студенти мають можливість набувати практичних навичок у сфері автоматизації та роботизованих систем, що сприяє формуванню їхніх ключових професійних компетенцій та підвищує готовність до вирішення інженерних завдань у реальних умовах. Такий підхід дозволяє ефективно інтегрувати сучасні технології в освітній процес і підготувати студентів до роботи в умовах розвитку індустрії.