Денис Сас та Мар’ян Смолій вибороли І місце у Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Автоматизація процесів керування, приладобудування та комп’ютерно-інтегровані технології».

29 червня у Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький) відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти галузей знань 15 «Автоматизація та приладобудування», 17 «Електроніка та телекомунікації», 12 «Інформаційні технології».

Студенти ТНТУ, які навчаються за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», взяли у ньому активну участь.

В дистанційному режимі успішно захистили свою наукову роботу на тему «Розробка та дослідження системи автоматизованої верифікації особи при контролі знань в умовах дистанційного навчання» студенти третього курсу ФПТ Сас Денис та Смолій Мар’ян (науковий керівник доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Шкодзінський Олег) і вибороли І місце за напрямом «Інформаційні технології в автоматизації».

Вітаємо студентів та їхнього наукового керівника, бажаємо нових інтелектуальних, професійних і творчих перемог!